Основні переваги натуральної черепиці

Сьогодні більш сучасні покрівельні матеріали потихеньку витісняють керамічну черепицю. Такий стан речей пов`язаний зі стрімким розвитком технологій, розробкою та впровадженням нових будівельних матеріалів. Але така ситуація не є виправданою, оскільки натуральне покриття, виготовлене з глини або піску, має суттєві переваги.

Обираємо керамічну черепицю

Чому все ж таки варто згадати про класику та зупинити свій вибір на керамічній черепиці?

  1. Значний строк використання. Перш за все, треба відзначити солідний термін експлуатації керамічного покриття. В залежності від різних обставин, період служби покрівлі може сягати від 50 до 100 років.
  2. Високий рівень протистояння немеханічним пошкодженням (ультрафіолетові промені, значні перепади температури).
  3. Екологічність. Завдяки використанню виключно натуральних компонентів, керамічна плитка не шкодить здоров’ю людини під час монтажу та в період безпосередньої експлуатації.
  4. Невеличкі деталі. Розмір частин черепиці дає можливість настилати покрівлю в складних місцях. Крім того, практично не залишається відходів. Маленький розмір черепиці дає можливість без особливих зусиль замінювати окремі елементи (без проведення демонтажу всієї покрівлі).
  5. Естетичний вигляд. Завдяки натуральним матеріалам, що використовуються для виготовлення плитки, її зовнішній вигляд гармонійно поєднується з природою навколо будинку.
  6. Відмінна шумоізоляція. Цей пункт особливо актуальний для тих господарів, які обладнали мансарду. В приміщенні під самим дахом буде набагато тихіше, якщо ви використаєте керамічну черепицю для покрівлі.

Дивлячись на перелік переваг, можна точно сказати, що керамічна черепиця – конкурентоспроможний будматеріал, якому є місце на сучасному ринку.

2022 © Дах Львів | WebLux - Розробка сайту