Яку покрівлю вибрати?

Вибір покрівельного матеріалу

Займаючись будівництвом власного житла, кожна людина замислюється над тим, яку покрівлю краще обрати для будинку. Сьогодні споживачі мають можливість обирати серед широкого асортименту матеріалів, представленого на ринку. Що пропонує сучасний виробник покупцю?

Види покрівлі

Шифер. Цей покрівельний матеріал є одним з найчастіше уживаних. Використання сировини має багато переваг: низька вартість шиферу, легкість встановлення, невисоке нагрівання даху, стійкість до коливання температури, висока теплоізоляція та звукопоглинання. До недоліків відносяться наступні фактори: зниження водостійкості з часом, крихкі краї.

Сталеві листи (профнастил). Такий будівельний матеріал протягом довгого часу складає конкуренцію шиферу. Сталеве покриття також недороге, але за його допомогою можна вкрити навіть дахи складної конструкції. Крім того, сталь використовується для виготовлення супутніх елементів: жолобів, водостічних труб, навісів та ін. Говорячи про недоліки, слід відзначити непрезентабельний зовнішній вигляд покрівлі та підвищений рівень шуму. Тому його частіше використовують для покрівлі господарських приміщень (гаражів, сараїв).

Металочерепиця. Цей вид покриття також виготовляється зі сталі, але має більш сучасний вигляд. Щоб металочерепиця прослужила довше, на неї наносяться захисні шари цинку та суміші від корозії. Крім того, наявність великого вибору кольорів металочерепиці робить цей матеріал конкурентоспроможним. Вартість такої покрівлі залежить від полімерного покриття, що на неї нанесене.
Керамічна черепиця. Такий вид покрівельного матеріалу знайомий людям ще з давніх-давен. Він виготовляється з глини або суміші піску та цементу. Така черепиця коштує недорого, але виконує покладені на неї функції відмінно.

2022 © Дах Львів | WebLux - Розробка сайту