Як вибрати вікна

Обираємо мансардні вікна

Вам потрібні мансардні вікна, але ви не знаєте, як обрати найкращі моделі? Перед здійсненням такої важливої покупки необхідно визначитися з певними параметрами, а саме кількістю та розміром вікон, призначенням мансардного приміщення, способом відкривання вікна, розміщенням фурнітури та ін.

Параметри підбору

Площа скління. Передусім, необхідно визначити розміри вікон. Якщо ви плануєте купувати вікна для будь-яких приміщень, пам’ятайте, що оптимальним співвідношенням скляної поверхні до закритої є 1 до 8. Також важливим параметром вважається висота вікна. Цей критерій необхідно враховувати в залежності від кута нахилу даху. Чим менший кут, тим більшим повинне бути вікно.

Кількість. Вагаєтесь, скільки саме вікон необхідно встановити? Тоді вам треба знати, що декілька маленьких віконець дають більше світла, ніж одне велике.

Призначення мансарди. В залежності від того, яке саме приміщення знаходиться під дахом і яке утеплення, треба обирати матеріал виготовлення склопакетів. Якщо в мансардному приміщенні розташована додаткова кімната (дитяча або спальня), тоді можна віддавати перевагу вінкам з дерева. Але у випадку облаштування ванної кімнати, краще обирати пластикові зразки, тому що вологість в такому приміщенні часто коливається.

Спосіб відкривання. Найбільш популярною є середньоповоротна конструкція. Також на ринку представлені сервісні вікна (використовуються для надання доступу до даху), системи зі зміщеною віссю повороту (трохи піднятою) або комбіновані варіанти (поєднують ознаки різних систем).

Крім того, якщо ви хочете керувати вікном дистанційно, є можливість замовити й таку функцію. Виявляючи неабияку фантазію, кожен господар мансарди може облаштувати додаткову зручну кімнату для себе та своєї сім’ї.

2022 © Дах Львів | WebLux - Розробка сайту