Ремонт даху

Ремонт даху: швидко та якісно

Ремонт даху

Затишок в будинку багато в чому залежить від якості будівельних робіт, пов`язаних з монтажем даху. Якщо все виконано правильно, покриття не протікає та служить не один десяток років.
Але якщо виникли якісь проблеми, необхідно провести ремонт даху. Це завдання досить відповідальне й серйозне. По-перше, це висотні роботи, під час виконання яких необхідно дотримуватися техніки безпеки. По-друге, щоб досягти гарного результату, потрібно знати всі тонкощі цього процесу. Крім того, полагоджена покрівля повинна бути естетичною ззовні. Погодьтеся, просто прибити лист заліза недостатньо. Треба, щоб на результат роботи було приємно дивитися.

Процес ремонту

Лагодження покрівлі – відповідальна справа. Щоб виконати її ідеально, необхідно дотримуватися певної послідовності дій. По-перше, треба демонтувати старе покриття. Але якщо воно ніяким чином не заважає виконанню роботи, його можна залишити. По-друге, необхідно відремонтувати або замінити несучі конструкції. Далі слід виконати монтаж нової стяжки. Для покращення гідроізоляції наноситься шар грунтівки. Тут необхідно уточнити, що кожен тип покрівлі потребує особливих підходів у виконанні гідроізоляції. Наприклад, під час лагодження рулонного покриття усі наявні тріщини та розриви замазують мастикою. Після цього необхідно вирізати шматки рубероїду потрібного розміру та заклеїти зіпсовані ділянки перекриття. Якщо рулонне покриття частково згнило, непридатну для використання частину будматеріалу видаляють повністю, а на її місце наклеюють новий фрагмент покрівлі.

До кого звернутись?

Ознайомившись з етапами проведення ремонтних робіт, задайте собі питання: чи зможете ви самостійно виконати всі перелічені пункти? Якщо ваша відповідь - так, тоді сміливо беріться за справу. Робота, виконана своїми руками, буде цінитися дуже високо. Але якщо ви не настільки впевнені в своїх силах, тоді скористайтеся послугами кваліфікованих майстрів. Навіщо витрачати час на виконання роботи, в якій ви не тямите?
Наша компанія знаходиться в м Львів. Ремонт даху, здійснений нашими досвідченими майстрами, ви неодмінно оціните гідно. Ми завжди прагнемо задовольнити всі вимоги замовника. Висока якість робіт - ось наша відмінна риса.

2022 © Дах Львів | WebLux - Розробка сайту