Монтаж металочерепиці

Покрівельні матеріали високої якості

Монтаж металочерепиці

Металочерепиця стала одним з найбільш затребуваних покриттів останнім часом. Така популярність цієї покрівлі обумовлена багатьма позитивними моментами, пов`язаними з її простою експлуатацією, гарним виглядом та довговічністю.

Щоб цей покрівельний матеріал служив вам довго та радував око, слід правильно виконати монтаж металочерепиці.

Етапи перекриття даху

З чого почати? Спочатку необхідно розрахувати кількість листів металочерепиці, що будуть потрібні. Якщо не можете самостійно виконати цей пункт, проконсультуйтеся у досвідчених експертів. Придбавши матеріали, приступайте до монтажу. Не забувайте про техніку безпеки. Беріть черепицю, попередньо одягнувши рукавиці. Хоча металочерепиця є досить міцним матеріалом, поводьтеся з нею обережно, щоб не зламати листи.

Вже знаходячись на даху, будьте максимально уважними. Не наступайте на край металочерепиці. До речі, взуття для таких висотних робіт повинно бути зручним та м’яким. Якщо вам треба вирізати фрагмент з черепиці, використовуйте ножиці по металу. Не забудьте надягнути захисні окуляри, щоб маленькі частки будматеріалів не потрапили випадково в очі. Від болгарки треба відмовитись, тому що цей інструмент може пошкодити полімерне покриття черепиці. Перед вирізанням бажано потренуватися на невеликому шматочку металочерепиці.

Як бачите, існує багато нюансів, які необхідно брати до уваги під час монтажу покрівлі.

Професійна установка

Звичайно, ви можете спробувати самостійно провести всі необхідні роботи. Але, щоб все було виконано за інструкцією, з дотриманням всіх норм, краще звернутися за допомогою до досвідчених майстрів. В нашій компанії працюють саме високопрофесійні фахівці. Вони зможуть в найбільш стислі терміни провести монтаж. Металочерепиця, укладена за правилами, прослужить довго.

У нас ви зможете замовити не тільки безпосередньо установку черепиці, але й усі підготовчі роботи: демонтаж старого даху, утеплення, шумо- й теплоізоляцію. Скориставшись послугами наших робітників, ви отримаєте відмінний результат. Вам не потрібно буде самостійно розбиратися в тонкощах цієї діяльності.
Бажання клієнта завжди на першому місці серед пріоритетів нашої компанії. Звернувшись до нас, ви неодмінно залишитеся задоволені. Ціни на металочерепицю

2022 © Дах Львів | WebLux - Розробка сайту