Демонтаж даху

Силами спеціалістів будівельної фірми "Дах Львів" при необхідності будуть проведені і такі підготовчі роботи, як демонтаж старої крівлі (рубероїду, шиферу, профнастилу, черепиці) перед установкою нової. При цьому ми гарантуємо, що ціна даної підготовчої стадії буде в повній відповідності з об`ємом попередніх робіт.

На перший погляд, демонтаж шиферної покрівлі, даху з профнастилу або металочерепиці можна віднести до того типу робіт, який не вимагає ніяких професійних навичок, особливо в разі, якщо стара покрівля вже не буде використовуватися за своїм прямим призначенням. Однак, як показує практика - це не так. Від професійного рівня проведеної розбірки стін повністю залежить якість встановлення нової кладки. Недотримання технології при проведенні демонтажних робіт може бути спровокувати наслідки, починаючи від пошкодження кроквяної системи через неправильне проведення робіт, закінчуючи частковим руйнування покрівлі. Це говорить лише про те, що таку задачу повинні виконувати лише професіонали, які знають і враховують найрізноманітніші відхилення, недоступні простому жителю, і володіють відповідним обладнанням.

Демонтаж м`якої покрівлі. Етапи проведення дахових робіт

Процес складається, як правило, з декількох етапів, від кількості та складності яких варюється і ціна. Демонтаж даху не став виключенням.
Етапи процесу:

  • Огляд об`єкту та оцінка його стану,
  • Демонтаж кровельного покриття
  • Демонтаж ізоляційного матеріалу та захисних мембран
  • Зняття обрешітки
  • Заміна опорних брусів.

Також у вартість входить вивезення утворених будівельних відходів.
При виконанні заміни покрівельного покриття на покриття іншого типу необхідно провести всі етапи. При частковому ремонті можна виконати лише деякі з них.

Для виконання найбільш швидкого, безпечного та якісного демонтажу даху зверніться до фахівців фірми «Дах Львів». Ми забезпечимо вигідні умови співпраці з найвищою якістю проведення всіх робіт.

2022 © Дах Львів | WebLux - Розробка сайту