Монтаж даху

Будівництво, реконструкція даху із металевого покриття

Вид робіт ціна
Монтаж металочерепиці (деревяна кроквяна система, гідроізоляція, метало черепиця) 200 грн/м2
Демонтаж даху 40 грн/м2
Утеплення даху 50 грн/м2
Водостічні системи 80 грн м.п.
Підшивка даху 100 грн. м.п.
Встановлення дахового вікна 1000 грн/шт
Обрамлення комина 1000 грн/шт
Підмурівка мансарди (цегла) 1500 грн/тис.
Підмурівка мансарди (блок) 400 грн/м3
Монтаж металевого паркану 40 грн/м2
Ремонт даху  

Будівництво, реконструкція даху із керамічного покриття

Вид робіт ціна
Монтаж даху (деревяна кроквяна система, гідроізоляція, метало черепиця) 400 грн/м2
Демонтаж 30 грн/м2
Утеплення 50 грн/м2
Водостічні системи 80 грн м.п.
Підшивка даху 100 грн. м.п.
Встановлення дахового вікна 1000 грн/шт
Обрамлення комина 1000 грн/шт
Підмурівка мансарди (цегла) 1500 грн/тис.
Підмурівка мансарди (блок) 400 грн/м3

Будь-які покрівельні роботи: швидко та якісно

Під час будівництва житлового або офісного приміщення кожен процес має велике значення. Особливу увагу слід приділити такій важливій справі як монтаж даху. Навряд чи хто-небудь буде сперечатися з тим, що дуже важливо виконати всі дії точно та правильно. Найменше відхилення від технології може мати дуже сумні наслідки для мешканців або працівників будівлі.

Звертайтеся до професіоналів

Якщо ви проживаєте в місті Львів, покрівельні роботи можна замовити в нашій компанії. Досвідчені фахівці зможуть виконати будь-яку роботу: створити найбільш придатний проект покрівлі вашого будинку або офісу, повністю реалізувати план на ділі.

Повний перелік робіт

Крім перерахованих вище завдань, висококваліфіковані співробітники нашого підприємства допоможуть вам у вирішенні багатьох питань, що стосуються сфери будівництва та ремонту. Що ми можемо вам запропонувати:

  • всі види робіт щодо перекриття та ремонту металевої або керамічної покрівлі (монтаж, демонтаж, утеплення, гідро-, звукоізоляція, встановлення вікна на даху, підмурівка мансарди);
  • встановлення та лагодження водостічної системи;
  • обрамлення комину та багато іншого.

Крім виконання роботи з нуля, наші висококваліфіковані фахівці можуть здійснити якісне перекриття даху. Всі необхідні роботи будуть виконані в найкоротший проміжок часу. Ми високо цінуємо своїх клієнтів, тому пропонуємо тільки найкращі матеріали для виконання всіх робіт. Гарантією високої якості реалізації проектів є наша багаторічна праця в будівельній галузі та відмінна репутація серед клієнтів та навіть компаній-конкурентів.

Якщо хочете побачити вже готові проекти, що були виконані нашими професіональними майстрами, відвідайте нашу веб-сторінку. Тут представлене наше портфоліо зі зразками робіт. Якщо у вас є бажання створити щось неординарне, ми з радістю допоможемо вам у вирішенні цього питання.

Лояльна цінова політика

Не варто турбуватися, що вартість вашого замовлення буде значною. Ми цінуємо свою клієнтську базу, тому завжди намагаємося йти назустріч споживачу. З огляду на обопільні інтереси, буде складено кошторис з урахуванням різних нюансів: побажань і можливостей замовника, а також виконавця. Перекриття даху ціна
Звертайтеся до нас, і ми разом реалізуємо вашу мрію!

2019 © Дах Львів | WebLux - Розробка сайту