Монтаж даху

Будівництво, реконструкція даху із металевого покриття

Вид робіт ціна
Монтаж металочерепиці (деревяна кроквяна система, гідроізоляція, метало черепиця) від 250 грн/м2
Демонтаж даху від 80 грн/м2
Утеплення даху від 150 грн/м2
Водостічні системи від 80 грн м.п.
Підшивка даху від 170 грн. м.п.
Встановлення дахового вікна від 1000 грн/шт
Обрамлення комина 1000 грн/шт
Підмурівка мансарди (цегла)  грн/тис.
Підмурівка мансарди (блок) 800 грн/м3
Монтаж металевого паркану 110 грн/м2
Ремонт даху  

Будівництво, реконструкція даху із керамічного покриття

Вид робіт ціна
Монтаж даху (деревяна кроквяна система, гідроізоляція, метало черепиця)  
Демонтаж  
Утеплення  
Водостічні системи  
Підшивка даху  
Встановлення дахового вікна  
Обрамлення комина  
Підмурівка мансарди (цегла)  
Підмурівка мансарди (блок)  

Будь-які покрівельні роботи: швидко та якісно

Під час будівництва житлового або офісного приміщення кожен процес має велике значення. Особливу увагу слід приділити такій важливій справі як монтаж даху. Навряд чи хто-небудь буде сперечатися з тим, що дуже важливо виконати всі дії точно та правильно. Найменше відхилення від технології може мати дуже сумні наслідки для мешканців або працівників будівлі.

Звертайтеся до професіоналів

Якщо ви проживаєте в місті Львів, покрівельні роботи можна замовити в нашій компанії. Досвідчені фахівці зможуть виконати будь-яку роботу: створити найбільш придатний проект покрівлі вашого будинку або офісу, повністю реалізувати план на ділі.

Повний перелік робіт

Крім перерахованих вище завдань, висококваліфіковані співробітники нашого підприємства допоможуть вам у вирішенні багатьох питань, що стосуються сфери будівництва та ремонту. Що ми можемо вам запропонувати:

  • всі види робіт щодо перекриття та ремонту металевої або керамічної покрівлі (монтаж, демонтаж, утеплення, гідро-, звукоізоляція, встановлення вікна на даху, підмурівка мансарди);
  • встановлення та лагодження водостічної системи;
  • обрамлення комину та багато іншого.

Крім виконання роботи з нуля, наші висококваліфіковані фахівці можуть здійснити якісне перекриття даху. Всі необхідні роботи будуть виконані в найкоротший проміжок часу. Ми високо цінуємо своїх клієнтів, тому пропонуємо тільки найкращі матеріали для виконання всіх робіт. Гарантією високої якості реалізації проектів є наша багаторічна праця в будівельній галузі та відмінна репутація серед клієнтів та навіть компаній-конкурентів.

Якщо хочете побачити вже готові проекти, що були виконані нашими професіональними майстрами, відвідайте нашу веб-сторінку. Тут представлене наше портфоліо зі зразками робіт. Якщо у вас є бажання створити щось неординарне, ми з радістю допоможемо вам у вирішенні цього питання.

Лояльна цінова політика

Не варто турбуватися, що вартість вашого замовлення буде значною. Ми цінуємо свою клієнтську базу, тому завжди намагаємося йти назустріч споживачу. З огляду на обопільні інтереси, буде складено кошторис з урахуванням різних нюансів: побажань і можливостей замовника, а також виконавця. Перекриття даху ціна
Звертайтеся до нас, і ми разом реалізуємо вашу мрію!

2022 © Дах Львів | WebLux - Розробка сайту