Металева огорожа

Паркани з профлиста - споруда, яка не має недоліків!

Огорожа з профлиста - це надійне, практичне і красива споруда для будь-якого бюджету. Воно доречно завжди і всюди, але частіше за все використовується для захисту дачних ділянок і заміських садиб.

Будівництво та монтаж огорож з профнастилу

Будівництво огорож з профлиста використовується на дачних ділянках, на промислових об`єктах, для огородження котеджів. Велика розмаїтість кольорової палітри дозволять вибрати вам паркани з профнастилу під свій смак. Для того щоб замовити паркани з профнастилу необхідно звернутися у відповідну будівельну організацію. Зараз є така послуга, як паркани з профнастилу під ключ. Дуже корисна опція, оскільки вашої участі тут практично не потрібно. Ви приїжджаєте в офіс для того, щоб підписати договір. А потім вся робота вже здійснюється на стороні професіоналів. Вони виїжджають до вас на ділянку, роблять необхідні виміри, аналізують грунт, щоб зрозуміти яку опору вибрати для установки вашого забору (можливо, буде потрібна додаткова заливка бетонної основи). Після чого здійснюється монтаж огорожі. Можна подумати, що такі послуги мають високу вартість. Насправді ні, вартість матеріалу та вартість робіт доступні широкому колу споживачів.

Переваги профнастилу:

  • Профлист має гофровану конфігурацію, завдяки чому виріб виходить максимально міцним. Вигнута форма вироби помітно знижує ризик пошкоджень.
  • Встановлення огорожі відбувається швидкими темпами, трудовитрати порівняно невеликі. Настільки ж швидко можна при необхідності і демонтувати конструкцію з даного матеріалу.
  • Пристрій забору. Матеріал досить легкий, його транспортування не вимагає серйозної техніки.
  • Матеріал чудово захищає огороджувальні ділянки від шуму. Звукоізоляція профнастилу забезпечить абсолютну комфортність перебування на оточеній парканом території.
  • Існує велике розмаїття кольорів, в які може бути пофарбований паркан з профнастилу. Вибір тут за замовником.
  • І, нарешті, розцінки. Профнастил порадує як економних, так і вимогливих.
  • Хвіртки і ворота з профнастилу також можна замовити в колір забору.

Що таке профнастил?

Це великі за площею, але тонкі сталеві листи, які після необхідної механічної та антикорозійної обробки, а також оцинкування і нанесення полімерних покриттів придбали жорсткість, стійкість до будь-якого зовнішнього впливу і привабливий зовнішній вигляд.

Існує безліч марок цього матеріалу, серед яких ви можете вибрати:

  • З-8. Найбільш доступний, але досить міцний матеріал, здатний витримати різні фізичні навантаження.
  • З-10. Трохи дорожчий і стійкий матеріал, відмінно підходить для стінового покриття;
  • З-21. Володіючи приблизно однаковими характеристиками з попереднім матеріалом, коштує трохи дорожче.

Як правило, найбільшою популярністю у наших клієнтів користується профлист товщиною 0,45-0,50 мм, з шириною листа 1150-1200 мм і висотою - 2 м.

Якими перевагами володіють паркани з профнастилу?

1. Міцність. Матеріалу товщиною 0,5 мм не страшні навіть найпотужніші фізичні удари, а за рахунок гофрованої поверхні, він витримує будь-які кліматичні навантаження, включаючи бурю і град.

2. Довговічність. Якісно встановлена ​​фахівцями компанії «Дах Львів» огорожа буде оберігати вас і вашу ділянку довгі роки, зберігаючи свій первинний зовнішній вигляд.

3. Доступність. І сам профнастил, і гарантується їм легкість монтажу огорожі дозволяють нам дотримуватися мінімальних розцінок на цю послугу.

4. Звукопоглинання. Гофрована поверхня металу являє собою надійну перепону для звукових хвиль, що дозволяє власнику забору знизити рівень сторонніх шумів, проникаючих на ділянку ззовні.

5. Відсутність отворів і зазорів. Територія, захищена огорожею з профлиста, повністю приховує всю територію ділянки не тільки від цікавих сторонніх очей, але і від протягів, пилу і бруду.

6. Багата колірна палітра і стійкість до вицвітання. Ще одне приємне доповнення до списку достоїнств паркану з профнастилу - можливість вибрати будь-яке колірне рішення, яке не зблякне під променями сонця навіть через 10 років, і спорудити виключно індивідуальну конструкцію, що відповідає вимогам моди і дизайну.

7. Ще трохи про переваги. Складемо разом всі перераховані вище якості, щоб зрозуміти, що паркани з профнастилу - універсальна споруда, що володіє одночасно привабливістю цегляної огорожі, капітальністю бетонного і економічністю сітки-рабиці. Відсутність слабких місць і чудові показники за всіма пунктами роблять його затребуваним у всіх сферах людської діяльності, а акуратний зовнішній вигляд - придатним для огорожі будь-яких міських або сільських територій. Огорожа з профлиста буде доречна і в житловому, і в індустріальному районі за рахунок своєї унікальної здатності легко вписуватися в навколишнє середовище.

2019 © Дах Львів | WebLux - Розробка сайту