Профнастил ruukki

Профлисти - це сучасний матеріал, який застосовується в будівництві. По суті своїй це профільовані листи, які виготовляються з високоякісної холоднотканої сталі. Даний матеріал не схильний до корозії і володіє масою корисних в експлуатації властивостей. Поверхня профлиста зазвичай буває хвилеподібною.

Багато виробників випускають профлисти, і серед них фінський профлист Ruukki. Продукція цієї кампанії відрізняється високою якістю і довговічністю. Профлисти даного виробника позначаються, як «профілі сталеві гнуті», ця сучасна конструкція робить профнастил міцним і надійним, гарантує тривалий термін служби, забезпечує захист від вологи.

Ruukki - це відома компанія, яка міцно зайняла позиції на ринку будівельних матеріалів. Вона славиться високим рівнем контролю якості, впровадженням сучасних технологій і доступними цінами.

Фінський профнастил Ruukki може мати різні сфери застосування в залежності від того, які його параметри.

Покрівельні профнастили Rukki знаходять своє застосування в будівництві промислових об`єктів, для зведення торгових павільйонів, котеджів і дачних будиночків. Вони отримали широке поширення за рахунок різноманітності форм і розмірів і простоти монтажу. Розрізняють стоячі (для створення перегородок і використання у внутрішній обробці) і покрівельні листи для зведення покрівельних конструкцій.

Профіль Ruukki має масу переваг. Він не піддається корозії, простий в монтажі, може застосовуватися для будь-якого виду будівництва, його легко транспортувати і зберігати, не вимагає спеціального догляду. Ці профлисти також володіють невеликою масою, завдяки чому навантаження на фундамент не буде занадто високим. Важливою перевагою є і те, що панелі виготовляються з екологічних матеріалів. Зовні фінський профлист Ruukki виглядає досить ефектно, а завдяки різноманітності колірної гами кожен зможе підібрати для себе найбільш вдалий варіант. І, нарешті, профілі виробництва даної компанії є довговічними і економічними.

Види профлиста в нашій компанії

Наша компанія пропонує широкий вибір профільованих листів для оздоблення стін і дахів, які характеризуються високою якістю, довговічністю і різноманітністю форм. Використання передових технологій та вихідних матеріалів найвищої якості гарантують високу несучу здатність і міцність профілів.

Основне застосування профільованого листа - влаштування покрівлі промислових і житлових будівель.

Профлист Ruukki є особливо міцним, що витримує великі навантаження, за рахунок товщини і конструктивної форми.

Області застосування профлиста Ruukki в будівництві:

  • складські приміщення
  • виробничі приміщення
  • офісні будівлі
  • виставкові зали
  • адміністративні будівлі
  • спортивні споруди
  • будівлі для запасів продукції
  • житлові будинки
2022 © Дах Львів | WebLux - Розробка сайту