Керамічна черепиця

Сучасна черепиця: стиль і якість

Керамічна черепиця вже не одну сотню років успішно використовується для покриття будинків. Вона вважається справжньою класикою, що залишається популярною навіть серед сучасників. Виникає закономірне питання: в чому полягає секрет такого небаченого довголіття? Вся річ у тих достоїнствах, якими наділений цей будматеріал.

Переваги використання

  • Довговічність. Що не кажи, а тривалий термін експлуатації, яким може похвалитися черепиця керамічна, є істотною підставою для її широкого застосування. Виконавши перекриття даху одного разу, можна надовго забути про це питання.
  • Естетична привабливість. Навряд чи хтось зможе засумніватися в красі такого покрівельного матеріалу. Зовнішній вигляд черепиці цінувався ще в Стародавньому Римі. Сучасні люди теж віддають данину цьому матеріалу.
  • Екологічність. Черепиця виготовляється з натуральної сировини - глини. Тому вона абсолютно безпечна для здоров`я людини та не шкодить навколишньому середовищу.

Крім того, якщо у вас встановлена керамічна черепиця, ціна на догляд за нею буде незначною. Але для цього необхідно якісно виконати монтаж керамічної черепиці.

Види керамічної черепиці та способи покриття

На сьогоднішній день існує декілька різновидів черепиці з кераміки. Перший тип носить назву «бобровий хвіст», оскільки він візуально схожий на частину тіла цієї тварини. Така черепиця плоска. Другий вид – хвилевидна або голландська черепиця. Третій – жолобчаста.

Виділяють два основні різновиди покриття черепиці: глазур та агноб. В процесі нанесення глазурі виріб стає більш блискучим, водночас не втрачаючи свого природного відтінку. Агноб – це кольорове покриття, яке надає поверхні матового ефекту. Для закріплення результату, вся продукція обробляється вогнем. Також особливою популярністю користується натуральна черепиця, без покриття. Вона надає відчуття старовинності.

Ви також зацікавилися придбанням цього відмінного будівельного матеріалу? В м. Львів, керамічна черепиця вищої якості представлена в нашій компанії. Не втрачайте часу, купуйте продукцію кращих виробників на нашому підприємстві. А зробити правильний вибір вам допоможуть наші висококваліфіковані консультанти з багаторічним досвідом роботи в будівельній галузі.

Кольори

Roben керамічна черепиця - види і опис

Roben ціни

Виробник Ціна за м2, грн
Roben від 270
2022 © Дах Львів | WebLux - Розробка сайту