Черепиця roben

Керамічна черепиця Roben (Робен або Рёбен) виготовляється за технологіями з більш ніж піввіковою історією на сімейному підприємстві в місті Сьрода-Шльонська (Польща). Зберігаючи спадкоємність поколінь і секрети виробництва, постійно вдосконалюючи технологічний процес, підприємство Roben прагне до досягнення найкращого співвідношення між високою якістю керамічної черепиці та доступною ціною. Асортиментна лінійка налічує кілька моделей, кожна з яких завоювала свою особливу аудиторію замовників. У серії Piemont хітом став колір «осінній лист», а натурально-червона або каштанова покрівля, виконана в моделі Bornholm, нагадує дахи Європи. Fleming і Monza Plus відрізняються середнім і високим s-образним профілем, що створює відчуття хвилястою даху. Черепиця Roben має всі важливі достоїнства глиняної черепиці: екологічність, довговічність, міцність і стійкість до атмосферних впливів (опадів, ультрафіолету, температурних перепадів) і простота монтажу. У Європі та Росії замовники цінують черепицю Робен польського виробництва як демократичний варіант облаштування покрівлі. Будинок, покритий керамікою, завжди виглядає оригінально, респектабельно і естетично. Звертайтеся в офіси компанії «Дах Львів» за професійними консультаціями і розрахунком покрівлі.

Жили-були римляни, в спадок від яких нам дісталося покрівельна черепиця - з тих пір пройшло майже 2000 років. Ідея була настільки хорошою, що постійно наростав попит на нові, відповідні кліматичним умовам і відповідають естетичним вимогам форми черепиці. Спосіб її виготовлення постійно вдосконалювався, але основний принцип і сьогодні залишився без змін. 4 основні елементи-земля, вода, повітря і вогонь - як і раніше, є основними компонентами покрівельної черепиці. Це те, що робить черепицю настільки цінною.

Те, що є природним, зберігається на століття!

Однією з найсильніших сторін покрівельної черепиці є її стійкість до шкідливих матеріалів. Агресивні дії навколишнього середовища, наприклад, UV-випромінювання, різкі температурні коливання і т.д. можуть значно погіршити функціональність і зовнішній вигляд черепиці. Морозостійкість і тривалий термін придатності є обов`язковими умовами. Фірма ROBEN пропонує для кожного виду черепиці 30-річну гарантію проти морозу.

"Будувати економно" - це єдиний шлях для багатьох забудовників для фінансування індивідуального житла. При цьому часто забувається про те, що економічним є той будматеріал, який не варто дешевше, а який зберігає свою функціональність протягом тривалого періоду часу. Вартість ремонтних робіт через короткий час може перевищити зекономлені кошти. Хто робить ставку на збільшення вартості свого будинку і мінімізацію витрат на підтримку його в виправленому стані, вибирає якість та довготривале збереження функціональності. Це стосується зокрема і черепичної покрівлі. Зі своїм мінімальним терміном служби в 100 років черепиця, безперечно, тримає перше місце серед будівельних матеріалів, використовуваних в покрівельній справі.

Кераміка повільно нагрівається влітку і є надійним захистом від холоду взимку. Вона також відмінно поглинає шум дощу, що робить її незамінною для мансардних приміщень.

Кольори

Характерна ознака якості черепиці - її природний колір. Насичений натуральний червоний колір можна отримати при випалюванні тільки чистої глини. Альтернативний варіант для цього кольору - дах повинна завжди бути червоною - ангоби, що наносяться перед випалюванням. Ангоби є нічим іншим як глинистим шламом, керамічною поверхнею. Різниця тільки в ступені блиску. Щільно з`єднуючись при випалюванні з черепицею, кольорове покриття не втрачає своєї інтенсивності протягом дуже багатьох років. Який колір даху найкраще підходить до червоного, білого або будь-якому іншому цегельному фасаду залежить тільки від особистих переваг. Добре те, що Вам є з чого вибирати.

2022 © Дах Львів | WebLux - Розробка сайту